Drukuj
Kategoria: Relax
Odsłony: 242

 

 

 

 

Odpoczynek jest jedną z tych rzeczy, których potrzebujemy.

Jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszym życiu, jeśli oczywiście chcemy żyć , a nie tylko być, robić, mieć, posiadać i jeść.

Możesz myśleć co chcesz, ale tak właśnie jest. Nie praca, a relaks daje nam spokój, totalne wyciszenie, a to jest właśnie to czego potrzebujemy najbardziej. To jest to co odżywia  i ożywia naszą duszę. Ten stan jest pokarmem nie tylko dla duszy, ale również dla ciała i mózgu. Jest tak dlatego, że w stanie relaksu czujemy się szczęśliwi, czujemy radość, przypływ energii, pomysłów, przypływ chęci do czegokolwiek. Odpoczynek nie w nagrodę ale jako równowaga dla wszystkiego innego czym się zajmujemy. Odpoczynek by umieć oddzielić nasze myśli od narzuconych myśli. By słyszeć siebie, swój wewnętrzny głos, który jest jak drogowskaz, a nie cudze głosy, myśli, w które zaplątujemy się niczym mucha w pajęczą sieć. Odpoczynek ,by wyraźnie ustalić swoje granice dla siebie i dla innych, aby była jasność,że mogę chcieć coś zrobić, kogoś wysłuchać,komuś pomóc,komuś coś dać, a nie muszę chcieć tego za każdym razem i na każde wezwanie.

Jeszcze raz i do znudzenia trzeba wiedzieć o tym i przypominać sobie samemu ,że jesteśmy  po, to by czuć się dobrze. To jest główne zadanie na całe życie- żyć tak jak o tym marzymy, by na twarzy był uśmiech, we włosach wiatr, by myśli dodawały skrzydeł.

Po to jest relaks.

 

 

art of relax