Drukuj
Kategoria: Relax
Odsłony: 166

  Kiedy przychodzi czas na relaks?

 

Kiedy czujesz ,że brak Ci energii, nie masz ochoty na nic, pojawia się nerwowość, drażliwość i inne podobne niskie wibracje, to oznacza ,że koniecznie potrzebujesz szybkiej regeneracji.

Co możesz zrobić? Tak ,jest kilka pozornych metod tzn. alkohol na rozluźnienie, tabletka na poprawę humoru, długie rozmowy o problemach, które oczywiście przyciągną ich jeszcze więcej Tobie , a może nawet Twojemu rozmówcy. Można jednak spróbować czegoś innego:

Wyjdź z domu na spacer, najlepiej do lasu, parku, czy w jakieś inne miejsce gdzie będziesz miał/ miała kontakt z naturą , z przyrodą i obserwuj siebie i otoczenie. Jeszcze przez pierwsze chwile tego spaceru mózg będzie "mielił " problemy i tym podobne. Może na początku nawet nie zauważysz ,że jesteś już w lesie ,czy parku. Jednak po dłuższej lub krótszej chwili zaczniesz zauważać to co Cie otacza. Pomóż sobie skupiając się na obserwacji drzew, roślin, zwierząt, obserwuj wszystko co Cię otacza. Możesz znaleźć jakieś miejsce ,w którym usiądziesz, zostaniesz w nim przez chwilę. Możesz oddychać głęboko, zdjąć buty ,poczuć ziemię i jej potężną energię. Możesz przytulić się do drzewa. Po prostu być tam  obserwować, odczuwać,słuchać . Z każdą chwilą spędzoną na łonie natury odczujesz, jak odchodzą wszystkie żale, smutki i problemy, z każdą chwilą poczujesz się coraz lepiej i lepiej. Poczuj ten przypływ energii i zapamiętaj najprostszy i najbardziej skuteczny sposób na reset i odnowę naturalną.