Drukuj
Kategoria: Inspiracje
Odsłony: 102

 

Czuj się dobrze

Tak, jak z łatwością możemy obniżyć swoje loty, poprzez zbyt długie pozwolenie sobie na przebywanie w stanie np złości, gniewu, smutku, czy też pod wpływem substancji różnych

, które początkowo może i poprawiają nasz stan i samoocenę wywołując wzmożoną euforię i miłość do wszystkiego lub odwagę i pewność, później powodują często mało atrakcyjny powrót do stanu poprzedniego lub gorszego.

 Tak więc, zadaniem każdego z nas jest zadbanie o to, by czuć się dobrze i dbać o podwyższanie naszych pozytywnych stanów- podnoszenie wibracji.

Co podnosi wibracje?

Są to często bardzo proste czynności. Dla każdego mogą to być inne działania. Chodzi o to by sprawiało to radość i na tyle nas zajmowało, by odsunąć natrętne , niepokojące myśli, lub je wyciszyć.

I tak działaniami tymi są:

Medytacja, spacer w słoneczny dzień, bieganie w terenie, gdzie jest piękne otoczenie (łąka, góry, las), przebywanie ze zwierzętami np. głaskanie kota, spacer czy zabawa z psem, karmienie ptaków, jazda konna, taniec, słuchanie muzyki, czy też jazda samochodem, malowanie, przebywanie pośród pięknych przedmiotów. Dla każdego coś innego.

Ważne żeby te czynności były na tyle zajmujące i sprawiające nam radość abyśmy mogli stwierdzić ,że niskie wibracje nie są tak atrakcyjne, bo nie dają takiego poczucia zadowolenia , że łatwo je rozpoznajemy i nie chcemy do nich wracać. Wybieramy już coś innego.

Ja wybieram spacer po lesie :-)