Drukuj

 

O oczyszczaniu.

 

 

Jak wiadomo wszystko jest energią. Energia podąża za myślą. Oczyszczanie mentalne to nic innego jak ukierunkowana praca z energią.

Inaczej mówiąc, to tak jak codzienna kąpiel tylko nie w wannie , czy pod prysznicem, a z pomocą energii.

Skąd ta energia? To energia wszechobecna, energia wszechświata, miłości, harmonii, energia dostępna dla każdego. Wystarczy tylko wyrazić intencje, by z niej skorzystać. To nie żadne bajki, czy ezoteryczne bzdury. To po prostu zabieg higieniczny.

I tak jak codziennie bierzemy prysznic, myjemy zęby, tak codziennie oczyszczamy się na poziomie energetycznym.

Można zrobić to tak.

W miejscu, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał, albo kiedy leżysz w łóżku tuż przed snem lub podczas spaceru, odetchnij głęboko, kilka razy. Zwróć uwagę na oddech, w myślach lub na głos poproś o energie oczyszczającą Boskie Siły, Anioły, Stwórcę, czy po prostu Siły Wyższe (-wybierz formę której lubisz używać, która jest dla Ciebie ważna, o której myślisz z szacunkiem i która ma dla Ciebie moc sprawczą). Poproś o energie, która oczyści Cię z niskich wibracji, niskich, ciemnych myśli, emocji ze wszystkiego czego chcesz się pozbyć, co już Ci nie służy. 

Wyobraź sobie jak promień kryształowego światła wchodzi przez czubek głowy do Twojego wnętrza i wypełnia całe Twoje ciało od wewnątrz.  Przechodzi przez wszystkie czakry, od korony po kolei oczyszczając je, aż do czakry korzenia. Kryształowa energia oczyszcza całe ciało i wyrzuca to co niepotrzebne, brudne i ciemne na zewnątrz. Wyrzuć i pozwól odejść temu co niepotrzebne, czego już nie chcesz.

Oddychaj spokojnie i obserwuj jak Twoje ciało odzyskuje świetlistość, jest kryształowo czyste.

Poczuj jak ogromną moc posiadasz ,teraz kiedy odrzuciłeś i oczyściłeś się z tego co niepotrzebne, nie Twoje. Skup uwagę na sercu, na energii , która jest potężna i jest w Tobie. Poczuj ją. Teraz możesz zapytać siebie czego chcesz? Czego potrzebujesz? Dokąd zmierzasz?

I otwórz się na odpowiedź. Otwórz się na nowe i nie bądź zdziwiony ,że otrzymasz odpowiedzi, bądź na nie otwarty. Przyjdą na pewno. Odetchnij i podziękuj za oczyszczenie i za odpowiedzi.

Jeśli nigdy tego nie robiłeś/łaś zacznij w te lipcową pełnię księżyca, żeby poczuć swoją pełnię.

 

*art of relax*

 

Odsłony: 420