W powietrzu czuć wiosenne powietrze.. Powoli kończy się również dla mnie, dosyć intensywny w masaże czas, związany z zimowym szaleństwem i sportami zimowymi.Ten sezon, jak zwykle był dla mnie bardzo bogaty w nowe doświadczenia związane z  pracą z ciałem, z  ciekawymi spotkaniami i poznawaniem waszych opinii na  temat zdrowia oraz doświadczeń, na temat różnych terapii. Po tym intensywnym czasie jak zwykle mam dużo przemyśleń.

Na przykład: po pierwsze nadal, my Polacy nie mamy świadomości jak ważna jest profilaktyka -  czyli zapobieganie zamiast leczenia. Ciągle nadużywamy swoje ciała, często , a nawet bardzo często żyjąc w przewlekłym bólu i stresie uważamy to za normalne. Często mówicie masaż? fizjoterapia? Kto ma na to czas? Jesteśmy mało świadomi konsekwencji. Jeśli nie masz czasu na swoje zdrowie to kto ma mieć? Później ledwo chodząc pojawiacie się u lekarzy, terapeutów i liczycie na cud, szybki efekt, najlepiej bez własnego zaangażowania. Niestety tak to nie działa. Pamiętajmy ,że lepiej zapobiegać niż leczyć. Oczywiście świadomość wzrasta , ale powoli. Jesteśmy daleko za naszymi rodakami mieszkającymi za granicą i bardzo daleko za ludźmi z innych państw. Jesteśmy uparci i dopiero na końcu znajdujemy czas na zajęcie się sobą i to też bardzo rzadko. Sami robimy z siebie niewolników pracy i niewolników obowiązków domowych, narzuconych nie wiadomo przez kogo. Działamy w schematach, jak roboty, nie zastanawiając się nad tym wszystkim co jest ważne. Wymówką do zmian jest brak czasu. Czy warto? Na to pytanie każdy sam powinien znaleźć odpowiedź i może dobrze, by zacząć coś nowego po zimie ;-)

Na początek kalendarzowej wiosny musimy jeszcze trochę zaczekać.

Zanim zrzucimy dodatkowe, ciepłe warstwy ubrać i nareszcie wygrzejemy się na słońcu, pamiętajmy o tym, aby oczyścić organizm po zimie. O jutra, czyli po pełni księżyca jest do tego najlepszy okres. Najłatwiej pozbyć nam się tego , co już nam nie służy właśnie, kiedy księżyc malej.

Wróćmy do głębokich oddechów, picia wody z cytryną, spacerów i dużej ilości zielonego w naszym jedzeniu. Pomóżmy organizmowi wrócić do równowagi.

Polecam obejrzenie filmiku o oczyszczaniu dr Huberta Czerniaka https://www.youtube.com/watch?v=fVFZ6R-s7qA

 

Oczyśćmy się również z przestarzałych teorii na temat naszego zdrowia i sami zadbajmy o ciało, duszę i umysł. Pamiętajcie " W zdrowym ciele zdrowy duch", tylko człowiek zdrowy może w pełni wykorzystać swój potencjał. Świadomość jest bardzo ważna!

 

W związku z tym ,że pojawi się u mnie kilka wolnych terminów o które pytaliście, taka informacja:

Do końca lutego można zamówić masaż: kręgosłupa lub masaż: twarz, głowa, kark i szyja dla dwóch osób w jednym miejscu (w Twoim mieszkaniu ,domu, biurze) wykonany przeze mnie- taka promocja tłusto czwartkowa; lub inny z mojej oferty :-)

Zapraszam.

Szczegóły po kontakcie mailowym lub telefonicznym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 503145768

 Zadbaj o równowagę na wiosnę!

 

*art of relax*