art of relax

Art of relax jest owocem moich 18 lat doświadczeń pracy z ludźmi, dla ludzi, w celu poprawy samopoczucia, jakości życia poprzez działanie profilaktyczne jak i zdrowotne. W celu zwiększenia możliwości do realizacji Waszych własnych celów, zgodnie z zasadą

*w zdrowym ciele zdrowy duch* i odwrotnie.

*Dbaj o siebie najpierw*

W mojej pracy spotkałam wiele osób, nie sposób ich zliczyć. Byli to ludzie z różnym wykształceniem, z różnych części świata, na różnych stanowiskach, o różnym statusie społecznym, znani i nieznani, z tytułami i bez,  ale łączy ich jedno: Dokładnie każdy wie o tym, mówi o tym, że zdrowie jest najważniejsze, że aby być zdrowym, człowiek potrzebuje dobrej jakości odpoczynku,po prostu relaksu. Tak samo jak regularnego ruchu, który stał się podstawą piramidy żywienia. Dlatego też korzystają z masaży. Uważają masaż za oczywistą formę dbania o siebie, a nie wydumany luksus. Profilaktyka jest najważniejsza, a już podczas studiów ( a było to już jakiś czas temu) nie jeden wykładowca mówił, że w Polsce profilaktyka leży. Lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Powtórzę to jeszcze raz i jest to dobra wiadomość- nie trzeba być chorym, by korzystać z masażu.

                     

Przedstawiam tu jedną z możliwości wykonania masażu, którą realizujemy w sezonie letnim. Tym razem masaż w lesie. Sam las działa leczniczo i kojąco na cały organizm. W połączeniu z masażem osiągamy doskonały efekt relaksacyjny oraz wszystkie korzyści wynikające z działania masażu na organizm ludzki. Energia lasu sprawia,że korzyści czerpie nie tylko osoba masowana, ale i masujący. Jest to alternatywa dla masażu w gabinecie, a za razem niesamowita przygoda. Moment ,kiedy spotęgowane jest poczucie związku z otaczającym nas światem,. Chwila ,kiedy bardziej można odczuć ,że jesteśmy częścią natury.

 

*Specjalne podziękowania za pomoc w stworzeniu tego filmu dla Marcina Klimczaka- KLM Impresariat i Szymona Fijaka - terapeuta metody Bowena,  Bielsko-Biała*

 

*Przez cały rok wykonuje masaże z dojazdem do Twojego domu*

*w Bielsku- Białej i okolicach*

 

*Sezonowo realizujemy ofertę specjalną- masaże w terenie*

 

Szczegółowe informacje poprzez kontakt mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.