Zmysły

To dzięki nim wiemy co dzieje się wokół nas. Wszystkie zmysły kontrolowane są przez korę mózgową.

Wzrok, słuch, węch, smak, równowaga, dotyk oraz czynności związane z czuciem np. czucie bólu czy temperatury.

Receptory to wyspecjalizowane komórki zmysłowe, dzięki którym impulsy z zewnątrz przekazywane są do mózgu i rdzenia kręgowego.

Jednym z najlepszych według mnie masaży jest hawajski masaż Lomi Lomi Nui.

 

                                                                                                                                                                                                                                          

 

Lomi Lomi Nui - to masaż cudowny. Można powiedzieć- terapia. I wcale nie przesadzam, ponieważ kto raz poddał się temu masażowi,tego reakcja na pewno nie będzie obojętna.  Osoba masowana traktowana jest jako całość na wszystkich poziomach. Są różne rodzaje masażu, ale Lomi Lomi Nui to masaż, któremu każdy człowiek powinien się poddać przynajmniej raz w życiu. Wrażenia są niepowtarzalne, dla każdego inne i z pewnością nie ma to nic wspólnego i nie jest to masaż erotyczny.

 

Masaż na górskiej polanie

*Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.*

*art of relax*

Dlaczego warto skorzystać z masażu we własnym domu?

 

Masaż w domu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie osób, które znają dobroczynny wpływ masażu na organizm i z różnych przyczyn korzystają z  tej możliwości we własnym domu.

Masaż w domu jest wygodną formą dbania o zdrowie.  Masażysta/ masażystka przyjeżdża do ciebie z własnym stołem do masażu, a  wykonanie masażu w domu niczym nie różni się od tego w gabinecie. Poniżej kilka korzyści wynikających z tego wyboru:

 

 

Masaż w lesie

 

 

*art of relax*

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.