Sierpniowa pełnia przyniosła mi pomysł.

Inspiracja dla wszystkich osób, które pragną rozwoju, szukają swojej drogi, które interesuje coś innego niż wiadomości w tv. Dla wszystkich , którzy czują bardziej, widzą więcej i również dla tych , którzy maja dość mydlenia oczu pozornym dobrem. Dla wszystkich , którzy chcą zacząć od siebie, którzy pragną odkrywać , tworzyć, zrozumieć.  Dla tych , którzy szukają pomocy bez ograniczeń i dla tych , którym nie wystarcza ograniczona psychoterapia. By zwiększyć świadomość, zobaczyć światełko w tunelu, poznawać, doświadczać , zmieniać na coraz lepsze.

Ten artykuł napisałam, kiedyś i niektórzy wiedzą dlaczego zniknął. Jednak teraz , kiedy mam swoją przestrzeń udostępniam go.

Ta piękna osoba nie potrzebuje polecenia. Doskonale wiedzą to wszyscy , którzy wiedzą co robi, co tworzy i w jaki sposób działa.

 Sprawdziłam na sobie i wcale nie dlatego ,że odjechałam w stronę magii, bo magia jest wszędzie, a dlatego ,że doświadczenie i wiedza przekazywana przez Marie są ogromne. I nie są to żadne cuda i króliki wyciągane z kapelusza, a prawdy, które działają we wszechświecie, a wiedząc o niech możliwe są cudowne rzeczy ( w ostatnich latach obserwuje, że nazywane jest to fizyką kwantową - jeśli się mylę wybaczcie, poprawcie mnie).

Może , przeglądając moją stronę zobaczysz ten właśnie artykuł i będzie to odpowiedź , której szukasz ;-)

 

                                                        

 

                                                        

                                                                                     Maria Bucardi -   autor zdjęcia: Paulina Drobisz

 

Maria Bucardi

 Nie wszyscy o tym wiedzą, że jest jedną z pierwszych,( jeśli nie pierwszą) osób w Polsce, która postanowiła dzielić się swoją wiedza poprzez filmy na you tube. Warto dodać, że w tamtym czasie wiedza nie była jeszcze tak łatwo dostępna jak teraz. Tematy zawiązane z energią, magią czy uzdrawianiem można było zgłębiać głównie na specjalnych  kursach.          Maria nagrywała już od dawna ( 2008 r). Poprzez filmy, które otwierają oczy na inny świat- świat magii. Uczy o roślinach, o zdrowiu, o weganiźmie ,czy też o zwierzętach mocy, właściwościach kamieni, kontakcie z Aniołami i wielu innych ciekawych rzeczach pomagających w rozwoju własnym.

 

Kim jest?

Niektórzy nazywają Ją terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni Aniołem w ludzkiej postaci. Bez wątpienia można powiedzieć ,że jest mistrzynią w tym co robi.

   Jest jasnowidzem i medium. Współpracuje z istotami z innych wymiarów przez co może spojrzeć odczytać przeszłość, poprzednie życia spojrzeć w przyszłość tu na Ziemi, w innych światach, teraźniejszość, czy też magicznie z wykorzystaniem najczystszych boskich energii nakierować cię na realizacje powołania, celu zgodnego z twoją duszą. Pracuje tylko z pozytywnymi energiami i białą magią. Jej zadaniem, jak sama mówi jest pomoc w trudnych sytuacjach, życiowych, ochrona, oczyszczenie, uzdrowienie ciała i duszy z pomocą Aniołów zielonego promienia, wskazanie właściwej drogi, usunięcie blokad energetycznych w różnych sferach życia,  by istnienie tutaj było pełne miłości, obfitości i spełnienia.

   Od 2006 roku prowadzi Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Jest autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota, weganizmu. Sama również jest weganką, co nie jest bez znaczenia u osób pragnących pomagać innym, by utrzymywać wysokie energetyczne wibracje. Od lat aktywnie działa dla naszej planety, ludzi i zwierząt walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Na co dzień dba o to ,by wszystko czego używa było naturalne, o czym dokładnie pisze na swoim blogu.

   Urodziła się 01.09.1976 r. w Polsce w Bielsku-Białej. Jest zodiakalną Panną z ascendentem w Bliżniętach. Według chińskego zodiaku jest Smokiem, według indyjskiej typologii jest typem Powietrza- Vata. Magister historii świata, dziennikarstwa, wolny słuchacz psychologii, niedoszły doktorant WNS Uniwersytetu Śląskiego. Posiada tytuł doktora h. c. of Angels Study California Uniwersity.

 

Dziecko Indygo

Pierwsze lata swojego życia spędziła u dziadków, gdzie miała nieograniczoną wolność i kontakt z naturą. Wtedy to obudziła się w niej pasja do obserwacji roślin i zwierząt. Wtedy też ujawniły się jej zdolności komunikacji energetycznej z materią i innymi wymiarami. Jak sama pisze wiele z jej właściwości jest po prostu naturalne dla dzieci indygo. Niestety w wielu przypadkach zostały one stłumione przez szkołę czy rodzinę. Wystarczy sobie przypomnieć , by odkryć je na nowo i rozwijać.

 

   Nie była zwykłym dzieckiem i przysparzała rodzicom i dziadkom wiele kłopotów, ponieważ nie dostrzegali oni w jej zachowaniu nadprzyrodzonych właściwości, jak z resztą większość dorosłych z tamtego pokolenia.

 Najbardziej fascynowały ją głębokie studnie zamieszkałe przez istoty reptoidalne i mieszkańców królestwa żywiołu wody. Rodzina chcąc chronić ja przed swoją wizją utonięcia zadziałała zabijając gwoździami i zamykając na kłódki okoliczne studnie. A w Marii przez długie lata pozostał wpojony strach przed wodą i utonięciem.

 

   Najwcześniej ujawniły się u Marii cechy takie jak: komunikacja energetyczna ze zwierzętami i roślinami, rozumienie ich potrzeb, odczuć, stanów psychicznych i fizycznych; komunikacja z mieszkańcami innych wymiarów (np. elfy, smoki, krasnoludy); odczuwanie energii pozytywnych i negatywnych miejsc; spotkania i widzenie duchów lasu, istot z innych wymiarów zamieszkujących drzewa, łąki, zagajniki; odczuwanie właściwości leczniczych i energii trujących roślin; wędrówki w inne wymiary.

 

   Od 11 roku życia spędzała czas wędrując po lesie, czytając i pisząc. Napisała wtedy pierwszą powieść, która wywołała burzę w jej rodzinie , a odzwierciedlała ona ludzkie charaktery. Pisała również wiersze, powieści i opowiadania. W wieku 12 lat potrafiła w całości zacytować sztukę "Hamlet" Szekspira, a inne klasyczne powieści i sztuki były jej znane. Uciekała w ten sposób od codzienności i pogłębiała magiczne doświadczenia wędrując do innych wymiarów. Obowiązki szkolne i związane z tym przyswajanie materiału, który nie był dla niej

-Jeśli cokolwiek wyślesz to wróci do Ciebie siedmiokrotnie, jeśli wyślesz dobro to wróci do   Ciebie dobro, jeśli wyślesz zło to wróci do Ciebie zło i uderzy w tą czy inną dziedzinę Twojego życia.

-Miłość jest Prawem i Podstawą.

-To, co jest dobre dla innych nie musi być dobre dla Ciebie.

 

Owoce pracy

Książki, w których można znaleźć bardzo dużo wiedzy, pomocnej podczas stawiania pierwszych kroków na ścieżce magii czy w odnalezieniu powołania swojej duszy i dokonania zmian, podnoszenia swoich wibracji by współgrać z Istotami Światła czy też w kontaktach z Aniłami.( https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-przez-email/20)

 

Rytuały

 

Pośród wielu rytuałów, które tworzy Maria ten jest wyjątkowy

 

Rytuał dla Matki Ziemi

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego to poruszy coś wielkiego".

     To motto jest związane z comiesięcznym, organizowanym przez Marie Rytuałem dla Matki Ziemi . Odbywa się on w każdą pełnię księżyca. Podczas kwietniowej , różowej pełni księżyca odbędzie się 47 taki rytuał.  Każdy niezależnie od miejsca w jakim przebywa z dobrej woli, bezpłatnie może dołączyć ,by chociaż przez chwilę przekazać Ziemi swoją miłość, powiedzieć nie wyniszczaniu Ziemi i działać  aby ją ratować.  http://rytualymatkiziemi.wordpress.com

 

 

Magiczna oaza

 

Jest  wyjątkowym miejscem stworzonym przez Marie Bucardii, jej partnera oraz ludzi z różnych miejsc na ziemi ,którzy wspierają tę inicjatywę uczestniczą w niej i pomagają w tworzeniu tego miejsca. Powstała w imię miłości dla wszystkiego co żyje. To ogród dla Matki Ziemi, naturalny, bez chemii, schronienie dla wszystkich gatunków roślin i zwierząt. Powstał on na Maderze w miejscu zniszczonym przez człowieka. Przez swoją historię przepełnionym negatywną energią łzami, płaczem, torturami , bólem jako punkt akupunkturowy dla Ziemi- punkt pozytywny w negatywnym miejscu , by odwrócić to co złe i zamienić w energię miłości.

  Jest inspiracją i motywacją by tworzyć podobne miejsca tam gdzie jesteśmy, razem z dziećmi nawet na swoim balkonie aby zmieniać to co dzieje się wokół nas.

 

       Nie sposób w jednym artykule opisać osobę taką jak Maria Bucardi. Z pewnością jej działalność od lat zwraca uwagę na to co ważne, inspiruje do zmian, do uwolnienia się od schematów, do zwrócenia się do swojego wnętrza. Wielokrotnie podkreśla, że nie ma dwóch takich samych ludzi, że każdy z nas jest inny , a przez to piękny, że każdy ma jakiś talent, każdy ma wewnętrzną moc, którą można obudzić. Nie uważa się za mistrza, nikogo nie ocenia, nie krytykuje, przestrzega tylko przed pułapkami i wpływami osób, których wybieramy na swoich nauczycieli, kiedy jesteśmy gotowi rozwijać się.

 

  "Jak rozpoznać Istotę Światła: Ogólnie jest to dość proste. Istota światła to najczęściej człowiek ... wystarczy jedno, jego słowo, jeden gest czy jedno spojrzenie a czujemy jak ogarnia nas coś niezwykłego, co można w skrócie nazwać: ciepłem, miłością, dobrem ... Czasami mamy wrażenie, ze stoi przed nami Anioł, że od tej istoty rozchodzi się energia ...jakby promienie słoneczne. Istoty światła lubią się uśmiechać i nie potrafią się na kogoś gniewać"( Maria Bucardii, "Magia").

  

   Zwraca szczególną uwagę na Kryształowe dzieci określane przez lekarzy jako chore na ADHD czy ADD.

 " Przychodzą na Ziemię ze szczególną duchową świadomością, często mają dar jasnowidzenia, są bardzo spostrzegawcze w stosunku do otaczającego je świata. Te dzieci wiedza kim są i oczekują akceptacji. Oczekują od rodziców i nauczycieli zrozumienia i akceptacji zdolności, które posiadają. Maja potrzebę by leczyć, roztaczać pokój i miłość. Jeśli zostaną odrzucone od razu się blokują a ich rozwój możne przyjąć charakter negatywny. Rozwój negatywny ma za przyczynę głęboką frustrację i objawia się w niechęci do nauki lub kontaktów z innymi. Lekarze podają im medykamenty."

" ... przestrzegam wszystkich rodziców - posiadanie kryształowego dziecka to DAR a nie przekleństwo!!!! Czym szybciej zdasz sobie sprawę z tego jaki dar otrzymałaś/łeś - tym lepiej pomożesz dziecku się rozwijać. Jego talenty to błogosławieństwo a nie przekleństwo! Zamiast zatruwać dziecięcy organizm lekarstwami, skup się na tym kim jest akceptuj je takim, jakim jest." (Maria Bucardii "Magia")

 

Na zakończenie przytoczę jeszcze jeden cytat Marii Bucardi

„Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”.

 

Aneta Wysocka-Klimczak