Jednym z najlepszych według mnie masaży jest hawajski masaż Lomi Lomi Nui.

 

                                                                                                                                                                                                                                          

 

Lomi Lomi Nui - to masaż cudowny. Można powiedzieć- terapia. I wcale nie przesadzam, ponieważ kto raz poddał się temu masażowi,tego reakcja na pewno nie będzie obojętna.  Osoba masowana traktowana jest jako całość na wszystkich poziomach. Są różne rodzaje masażu, ale Lomi Lomi Nui to masaż, któremu każdy człowiek powinien się poddać przynajmniej raz w życiu. Wrażenia są niepowtarzalne, dla każdego inne i z pewnością nie ma to nic wspólnego i nie jest to masaż erotyczny.

 

Masaż Lomi Lomi Nui

Lomi oznacza dotyk miękką łapą zadowolonego kota.


To niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. W dawnych czasach masaż wykonywali Kahuni - starożytni strażnicy wiedzy tajemnej i systemu uzdrawiania. Hawajscy szamani łączyli masaż ze świętym tańcem, który wykonywali wokół kamiennego ołtarza, stąd nazywano go masażem świątynnym.Pierwotnie masaż lomi lomi był rytuałem, którego celem było oczyszczenie duchowe i zapewnienie równowagi wewnętrznej. Masażowi poddawano się w ważnych życiowo momentach, np. przed podjęciem istotnej decyzji. W trakcie ceremonii odbywały się wielogłosowe śpiewy oraz tańce hula. Masaż hawajski odbywa się na całym ciele fizycznym człowieka, a także na otaczających go ciałach energetycznych. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem.

Celem masażu Lomi Lomi Nui jest praca nad całym bytem człowieka.
To nie tylko rozluźnienie napięć w mięśniach,
ale również usuniecie blokad wewnątrz człowieka.

 Lomi Lomi Nui może być wykonany z intencją.

 

Działanie masażu

Masaż Lomi Lomi Nui działa na trzech poziomach:
fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Na poziomie fizycznym rozluźnia mięśnie, pobudza układ limfatyczny i krwionośny, wspomaga przemianę materii i trawienie. Zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów. Poprawia krążenie, wpływa dodatnio na odmłodzenie całego ciała.  Następuje rozluźnienie mięśni, uwolnienie od napięć powstałych podczas stresu, odblokowując swobodny przepływ energii.

 

Na poziomie emocjonalnym masaż pomaga usunąć z naszego wnętrza istniejące lęki i obawy. Pomaga również uwolnić nas od obciążających przyzwyczajeń.
Pomaga  nam inaczej spojrzeć na otaczający nas świat i problemy codziennego życia, znalezienie nowych sposobów na ich rozwiązanie. Podczas masażu często pojawia się u nas chęć zmiany obecnej sytuacji życiowej. Odnajdujemy siły i sposoby żeby tego dokonać.

Na poziomie duchowym zwiększa samoakceptacje i rozumienie otaczającego świata.

Na poziomie energetycznym poprawia przepływ energii wewnątrz naszego ciała i pobudza nas do działania.

 

Jest to masaż , w którym zawarte jest wszystko to, co w wielu innych osobnych masażach , co oznacza ,że w trakcie jednego masażu organizm dostanie wszystkie korzyści jednocześnie, bez konieczności rozdzielania i rozdrabniania się na kilka innych masaży różnymi technikami.

 

*W celu ustalenia terminu proszę o kontak mailowy*

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(lub telefoniczny, jeśli już masz mój nr telefonu :-))