Wyobraź to sobie

 

Jest taka kobieta.

Jest taka kobieta, która otwiera oczy wschodem słońca, otula i ogrzewa promieniami słonecznymi, oczyszcza kroplami deszczu, chłodzi płatkami śniegu i uśmiecha się tysiącem migoczących gwiazd.

 

 

Jest taka kobieta przy ,której zawsze czujesz się bezpiecznie.To Matka każdego z nas, matka wszystkiego co żyje - Matka Ziemia. To ona mówi do ciebie szumiącym strumieniem, szelestem liści, śpiewem ptaków. To ona przyciąga Cię swoja siłą i zabiera wszystko z czego chcesz się wyzwolić, co chcesz zostawić, czego chcesz się pozbyć.

Zapytaj ją ,czy możesz przekazać jej swoje troski ,bóle ,żale, lęki , nerwy i smutki. Następnie weź głęboki wdech i z wydychanym powietrzem wypuść wszystko to, czego nie chcesz dalej nosić w sobie, wszystko to co już ci nie służy, wszystko to, co sprawia ci ból.

Wdech i długi spokojny wydech prosto do wnętrza ziemi. Weź tyle oddechów ile potrzebujesz aby poczuć się swobodnie, aby poczuć, że uwolniłeś się od tego, co było ciężarem. Oddychaj tak  długo aż poczujesz lekkość, aż poczujesz się wolny od tego, czego się pozbywasz.

 

Pozwól sobie na wszystkie emocje, nie powstrzymuj łez jeśli płyną. Oczyść się i miej pewność ,że Matka Ziemia zabiera to wszystko.  Matka Ziemie kocha cię i pragnie byś był szczęśliwy, byś czuł się dobrze, byś karmił swoja duszę widokiem pięknych roślin, niepowtarzalnych krajobrazów, byś karmił swoje ciało owocami , które daje i byś czerpał nieskończoną energię, kiedy spacerujesz boso po trawie. Podziękuj jej za to, że pomogła ci w oczyszczeniu, zobacz jak uśmiecha się do ciebie i żegna się z tobą rozpływając się we mgle.

 

I pamiętaj jest taka kobieta, która zamyka oczy zachodem słońca, oświetla twoją drogę blaskiem księżyca, przytula cię powiewem wiatru.

Jest zawsze Matka Ziemia.